English English version

VS-TRADING spol. s r.o. - o nás

Naše společnost působí na trhu od roku 1993 jako distributor těsnících materiálů, těsnících elementů a souvisejícího sortimentu do oblasti strojírenského průmyslu.

Naši hlavní partneři:

O.L.Seals A/S, Dánsko
E.Epple+CO, G.m.b.H., SRN
Vulkanfieber-Fabrik, SRN
Huntsmann Advanced Materials, Švýcarsko
Dichtomatik G.m.b.H., SRN

Na základě letitých zkušeností a s podporou našich dánských partnerů jsme schopni provádět vysoce kvalitní poradenskou činnost. Distribuci našeho sortimentu provádíme jak standardními způsoby, tak také např. formou "just in time" nebo v paketech. V našem skladovém hospodářství registrujeme cca 10 000 položek a můžeme tak okamžitě reagovat na požadavky našich zákazníků.

POLITIKA KVALITY

Strategickým cílem společnosti je prosazování dobrého jména firmy VS-TRADING spol. s r.o. na trhu s těsnícími materiály, těsnícími elementy a souvisejícím sortimentem tak, aby společnost byla i nadále u zákazníků vnímána jako trvalý a spolehlivý partner.

K naplnění tohoto cíle se budeme řídit těmito zásadami:

Pro plnění Politiky kvality se vedení společnosti zavazuje k neustálému zlepšování systému managementu kvality a plnění všech požadavků s tím souvisejících.

Všichni zaměstnanci společnosti se zavazují k dodržování stanovených postupů, aktivnímu prozákaznickému přístupu a kontinuálnímu zefektivňování prováděných činností.

V Praze, dne 3.1.2023 Ing. Jan Surý
jednatel spol.

© 2023 VS-Trading spol. s r.o. powered by o-design